25. 11. 2016

Majitelé fitness RELAX 21 Uherský Ostroh předali symbolický šek primáři onkologie UHN MUDr. Zdeňku Rezkovi. Celkovou částku 37 570 Kč vybrali v rámci akce Den sportu a světel života proti rakovině prostaty.

Majitelé Relax 21 Ivan Klauda a Petra Klaudová Plachá uspořádali akci v sokolovně v Uherském Ostrohu již podruhé. "Věřím, že tato charitativně sportovní akce, kromě vybraných peněz, pomohla tomu nejdůležitějšímu, a to je na chvíli se zastavit od každodenního stresu, vyčistit si hlavu, uspořádat myšlenky a vydat se na cestu dál, třeba i s jiným cílem… Všem děkuji za skvělou atmosféru, za ty krásné upocené úsměvy a všem přeji jen to nejlepší," řekl k akci Ivan Klauda. Uherskohradišťská onkologie zase děkuje za předaný výtěžek! Za obdržené finance nemocnice zakoupí elektrická polohovatelná křesla pro onkologické pacienty.