12. 9. 2014

V kongresovém centru REC Group ve Starém Městě se 10. září uskutečnila další Odborná konference Uherskohradišťské nemocnice. Tentokrát byla věnována chirurgii a urologii.

Odborná konference Uherskohradišťské nemocnice se uskutečnila již popáté. Na podzim loňského roku se na první konferenci představilo plicní oddělení a ORL, v lednu potom obě interny a následná péče se zdravotně sociálním střediskem, v dubnu dětské a porodnicko gynekologické oddělení, v červnu oddělení ortopedie a oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny a nyní oddělení chirurgie a urologie. O konference je ze strany zdravotníků velký zájem. Společnost REC Group zrenovovala ve svém kongresovém centru další prostory, a tak se mohla kapacita účastníků ještě navýšit. Akce se nyní zúčastnilo 260 lékařů a sester z Uherskohradišťska, kteří si kromě odborné části užili také společenský večer s cimbálovou muzikou Sudovjan.