22. 7. 2014

Také města Uherské Hradiště a Kunovice darovala Uherskohradišťské nemocnici finance na zakoupení nových elektrických polohovacích lůžek. Podpořila tak akci nemocnice Rok seniora.

Starostka Kunovic Mgr. Ivana Majíčková, MBA a starosta Uherského Hradiště Květoslav Tichavský jsou dalšími z řady měst a obcí na Uherskohradišťsku, kteří podepsali s ředitelem Uherskohradišťské nemocnice MUDr. Petrem Sládkem darovací smlouvu o poskytnutí finančního příspěvku na nové elektrické polohovací lůžko. Obě města darovala po padesáti tisících korunách, tedy dar na dvě lůžka.

ředitel Uherskohradištské nemocnice MUDr. Petr Sládek se starostkou Kunovic Ivanou Majíčkovou

Nákup nových elektrických polohovacích lůžek - za přispění sponzorů a některých obcí na Uherskohradišťsku - je jedním z mnoha cílů celoročního projektu Uherskohradišťské nemocnice Rok seniora. Jeho součástí je také trvalé vzdělávání personálu, práce pedagogického pracovníka, dobrovolnická činnost, zvelebování oddělení následné a ošetřovatelské péče (výzdoba, nové vybavení apod.), akce pro hospitalizované seniory (čtení herců Slováckého divadla, klauniády, canisterapie), benefiční koncerty (F Dur Jazz Band, Hradišťan, Slovácký komorní orchestr) nebo například zábavné odpoledne Den pro rodinu.

starosta Uherského Hradiště Květoslav Tichavský s ředitelem Uherskohradišťské nemocnice MUDr. Petrem Sládkem při podpisu smlouvy