13. 11. 2015

Uherskohradišťská nemocnice uspořádala na svatého Martina v Uherském Brodě Svatomartinskou konferenci nemocnic. Akce se zúčastnili zástupci deseti nemocnic z jižní a jihovýchodní Moravy.

Záštitu nad Svatomartinskou konferencí nemocnic převzal hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák, který akci osobně zahájil. V první části konference vystoupili odborníci ze zdravotních pojišťoven a České lékařské komory, kteří poté v panelové diskuzi otevřeli spolu s dalšími účastníky konference palčivá témata ve zdravotnictví. V odpolední části pak ve školícím středisku Slováckých strojíren v Uherském Brodě, kde se akce konala, probíhaly workshopy zaměřené na jednotlivé profesní oblasti v managementu nemocnic. Diskutovalo se v kategoriích léčebně preventivní péče, ekonomiky a obchodu, pojišťoven, přístrojů, obslužných provozů, IT a PR a marketingu.