16. 9. 2016

Mezi nejlepší zdravotníky Zlínského kraje za rok 2016 byli vybráni dva zaměstnanci Uherskohradišťské nemocnice. Konkrétně primářka infekčního oddělení MUDr. Eva Černá a vedoucí staniční sestra centrálního objektu Zdenka Paroulková.

Na Odbor zdravotnictví krajského úřadu byly zaslány tři desítky návrhů. Posoudila je odborná komise a vybrala 16 adeptů v kategoriích lékařského a nelékařského zdravotnického personálu na čestný titul "Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje". Ty následně schválila Rada Zlínského kraje.

MUDr. Eva Černá, primářka infekčního oddělení UHN získala titul za dlouholetou odbornou práci v oblasti antibiotické terapie a profesionální přístup k pacientům. Zdenka Paroulková, vedoucí staniční sestra UHN získala titul za mnohaleté úsilí o zlepšení ošetřovatelské péče na chirurgickém oddělení, organizační schopnosti a modernizaci ošetřovatelského procesu na centrálním objektu chirurgických oborů. Gratulujeme!

Foto: Josef Omelka, primářka infekčního oddělení MUDr. Eva Černá při přebírání ocenění

Foto: Josef Omelka, vedoucí staniční sestra UHN Zdenka Paroulková při přebírání ocenění