Recepce:

Dospávací pokoj ORL, oční:

Centrální objekt chirurgických oborů (budova C, 4. podlaží).

Návštěvní hodiny

Po - Pá od 15.00 do 17.00 hod.

So - Ne, svátky od 14.00 do 16.00 hod.

Po domluvě je možnost návštěvy na oddělení i mimo návštěvní hodiny. Protože naše oddělení zastupuje operační obor, je třeba dodržovat režim chodu oddělení a respektovat tedy i návštěvní hodiny. Během dne probíhá operační program, pacienti jsou přiváženi po operacích a není tedy možný volný pohyb návštěv po oddělení. Také není vhodné s sebou na návštěvy vodit malé děti (min. do 10 let). Jsme infekční pracoviště.  Samozřejmostí je možnost domluvy individuálních návštěv s lékařem nebo staniční sestrou, u vážných stavů pak i domluva kontinuálních návštěv (bez omezení).

Podrobná charakteristika

Lůžková stanice disponuje 35 lůžky. Deset lůžek je určených pro ORL oddělení, deset lůžek pro urologické oddělení a 15 lůžek pro chirurgické oddělení. Pokojů pro pacientů je 19 a jsou uspořádány jako 16x dvoulůžkové a 3x 1 lůžkový. K vybavení pokojů patří elektricky polohovatelná lůžka, noční stolky, televize, jídelní stolky, šatní skříňky, umyvadlo a další běžné vybavení. Součástí pokojů je sociální zařízení a sprchový kout. Dále je stanice vybavena recepcí, dvěmi vyšetřovnami, pracovištěm sestry, denní místností pro personál, čajovou kuchyňkou, místností pro čisté prádlo, provozní místností na použité prádlo, úklidovou místností, čistící, dekontaminační místností a lázní pro pacienty. Na oddělení je WC pro imobilní pacienty, sprchový kout pro sprchování na sedačce – lázeň pacientů. Každý pacient má na pokoji svou osobní skříňku na civilní oděv.