Ambulance provádí komplexní kardiologické a revmatologické vyšetření. Kardiologické vyšetření sestává z klinického vyšetření, odběrů krve, anamnézy, EKG vyšetření a v indikovaných případech z echokardiografického vyšetření. Dle potřeby a klinického stavu jsou dále ordinována další vyšetření, případně medikace. Revmatologické vyšetření sestává z klinického vyšetření, odběrů krve, revmatologické medikace či aplikace injekčních léků, doporučení následných vyšetření (ortopedie, léčebná fyzioterapie) a návrhů lázeňské péče.

Budova D, 5. patro

Ordinační hodiny

Dětská kardiologická ambulance v termínu od 29.4. - 12.5. 2024 neordinuje. Děkujeme za pochopení.

Po: 8.00 - 15.00 hod.

St:  8.00 - 15.00 hod.

Příjem pacientů

Pacienti jsou přijímáni k vyšetření pouze na doporučení odesílajícího lékaře. K vyšetření mohou rodiče objednávat pacienty v pondělí a ve středu, osobně nebo telefonicky od 13.00 hodin.

Přinést s sebou

Doporučení odesílajícího lékaře, průkaz zdravotní pojišťovny.