Ambulance provádí komplexní kardiologické a revmatologické vyšetření. Kardiologické vyšetření sestává z klinického vyšetření, odběrů krve, anamnézy, EKG vyšetření a v indikovaných případech z echokardiografického vyšetření. Dle potřeby a klinického stavu jsou dále ordinována další vyšetření, případně medikace. Revmatologické vyšetření sestává z klinického vyšetření, odběrů krve, revmatologické medikace či aplikace injekčních léků, doporučení následných vyšetření (ortopedie, léčebná fyzioterapie) a návrhů lázeňské péče.

Budova F, přízemí.

Ordinační hodiny

Po: 8.00 - 15.00 hod.

St:  8.00 - 15.00 hod.

Příjem pacientů

Pacienti jsou přijímáni k vyšetření pouze na doporučení odesílajícího lékaře. K vyšetření jsou pacienti pozváni písemnou pozvánkou na přesný čas nebo se mohou k vyšetření telefonicky či osobně objednat.

Přinést s sebou

Doporučení odesílajícího lékaře, průkaz zdravotní pojišťovny.