V naší nabídce máme široký výběr dioptrických brýlových obrub i slunečních brýlí. Nabízíme zdarma měření zraku, a to bez nutnosti předchozího objednání. Odborně zákazníkům poradíme s výběrem obruby a vhodného typu skel. Součástí našich služeb je i aplikace kontaktních čoček. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a snažíme se maximálně vyjít vstříc všem požadavkům. U nás si vybere opravdu každý, přijďte se přesvědčit.

Otevírací doba:

Po 7:30 - 16:00

Út 7:30 - 16:00

St 7:30 - 17:00

Čt 7:30 - 16:00

Pá 7:30 - 15:00

 

Kontakt:

Tel.: 572 529 919, 603 488 151
E-mail: optika@nemuh.cz

Uherskohradišťská nemocnice a.s.
J. E. Purkyně 365
686 68 Uherské Hradiště

 

Kde nás najdete:
Přízemí budovy C (Centrální objekt I., naproti lékárny)

 

Sledujte nás na INSTAGRAMU

 

Oční optika funguje pod očním oddělením již čtvrtým rokem v přízemí Centrálního objektu I. Její umístění přímo navazuje na ordinace oční ambulance, se kterou úzce spolupracuje. Nabízí lidem od 15 let vyšetření zraku, při kterém se stanoví nejpohodlnější hodnoty dioptrií do brýlí nebo kontaktních čoček na požadovanou vzdálenost nebo činnost. Součástí vyšetření je i měření nitroočního tlaku. Tato měření nejsou zpoplatněna a jsou prováděna bez objednání. V optice mohou lidé navíc konzultovat svoje problémy se současnými brýlemi nebo kontaktními čočkami. Kromě měření zraku mohou zákazníci využít i ostatních služeb jako jsou např. čištění brýlí ultrazvukem, měření propustnosti brýlových skel pro UV záření, servis brýlí, anatomická úprava brýlí, výměna skel do vlastní obruby, nákup kontaktních čoček, slunečních brýlí a příslušenství k brýlím a čočkám – pouzdra, šňůrky, spreje, mikrovlákna, roztoky.


S nově otevřenou strabologickou ambulancí rozšířila optika svůj sortiment o větší množství dětských obrub a prodej náplasťových okluzorů Pro-ophta.

 

Nabízíme možnost platby benefitními kartami

Rozšířili jsme možnost platby benefitními kartami od společností Up ČR, Edenred a Sodexo. Benefitní karty se při platbě chovají stejně jako ostatní platební karty. Klientům se odečítají benefitní body, které mají na kartě od zaměstnavatele nahrané. Úhrada je tak velmi snadná a jednoduchá.

 

Příspěvky na brýle z fondu FKSP

Také v roce 2023 mohou z tohoto fondu čerpat a uplatňovat příspěvky zejména zaměstnanci těchto subjektů: státní podniky, státní příspěvkové organizace, organizační složky státu (MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ, hasiči, policisté, armáda, úřady,..), příspěvkové organizace zřizované územními samosprávnými celky atd.

Jak na to?
Bez objednání Vám kdykoli změříme Váš zrak dle Vašich potřeb. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné obruby. Dle přání pak zhotovíme brýle na dálku, čtení, televizi, počítač, do auta... Lze zhotovit i brýle sluneční dioptrické nebo samozabarvovací. Vystavíme fakturu Vašemu zaměstnavateli a po proplacení Vám brýle předáme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!