Zabývá se kompletní léčebně preventivní péčí v oboru ortopedické chirurgie dětí a dospělých, rekonstrukční chirurgií pohybového ústrojí, chirurgií revmatismu a plastickou chirurgií.

Kontakt / umístění

Objednávání do ambulancí (po 13. hodině) na tel. číslech:
tel.: 572 529 400, 572 529 886, 572 529 963

Centrální objekt chirurgických oborů (budova C).


Pacienty, kteří mají zájem o fixaci Opencast, prosíme o zaslání podrobnějších informací vč. data úrazu a poslední lékařské zprávy na email: macala@nemuh.cz. O dalším postupu budete informováni. Více informací viz. níže.

mapa...
Mapka nemocnice

Podrobná charakteristika

Ortopedické oddělení se zabývá kompletní léčebně-preventivní péčí v oboru ortopedické chirurgie dětí a dospělých, rekonstrukční chirurgií pohybového ústrojí, chirurgií revmatismu a plastickou chirurgií. Oddělení ortopedie je umístěno ve II. podlaží Centrálního objektu s dvoulůžkovými pokoji. Má vlastní operační sál a 2 ambulance. V oblasti ortopedické chirurgie se pracoviště zabývá veškerou problematikou oboru, včetně náhrad umělých cementovaných a necementovaných kyčelních, kolenních, ramenních a hlezenných kloubů, onkologickou chirurgií, rekonstrukční chirurgií po vrozených vadách a úrazech, endoskopickou chirurgií kloubů (artroskopií). V plném rozsahu se zabývá léčbou vrozených vad kyčlí, nohou a numerických vad končetin. Zároveň se věnuje řešení poúrazových stavů pohybového systému.