V naší nabídce máme široký výběr dioptrických brýlových obrub i slunečních brýlí. Nabízíme zdarma měření zraku (objednání předem na čísle: 603 488 151). Odborně zákazníkům poradíme s výběrem obruby a vhodného typu skel. Součástí našich služeb je i aplikace kontaktních čoček. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a snažíme se maximálně vyjít vstříc všem požadavkům. U nás si vybere opravdu každý, přijďte se přesvědčit.

Kontakt / umístění

tel.: 572 529 919
Přízemí budovy "C" (I. Centrální objekt chirurgických oborů, naproti lékárny)

objednávky (měření zraku)
tel.: 603 488 151

Pracovní doba

Oční optika bude od 17. 6. do 28. 6. 2024 UZAVŘENA. Děkujeme za pochopení.

Po 7:30 - 16:00

Út 7:30 - 16:00

St 7:30 - 17:00

Čt 7:30 - 16:00

7:30 - 15:00

Podrobná charakteristika

Sledujte nás na INSTAGRAMU

Oční optika funguje pod očním oddělením již čtvrtým rokem v přízemí Centrálního objektu I. Její umístění přímo navazuje na ordinace oční ambulance, se kterou úzce spolupracuje. Nabízí lidem od 15 let vyšetření zraku, při kterém se stanoví nejpohodlnější hodnoty dioptrií do brýlí nebo kontaktních čoček na požadovanou vzdálenost nebo činnost. Součástí vyšetření je i měření nitroočního tlaku. V optice mohou lidé navíc konzultovat svoje problémy se současnými brýlemi nebo kontaktními čočkami. Kromě měření zraku mohou zákazníci využít i ostatních služeb jako jsou např. čištění brýlí ultrazvukem, měření propustnosti brýlových skel pro UV záření, servis brýlí, anatomická úprava brýlí, výměna skel do vlastní obruby, nákup kontaktních čoček, slunečních brýlí a příslušenství k brýlím a čočkám – pouzdra, šňůrky, spreje, mikrovlákna, roztoky.


S nově otevřenou strabologickou ambulancí rozšířila optika svůj sortiment o větší množství dětských obrub a prodej náplasťových okluzorů Pro-ophta.

Nabízíme možnost platby benefitními kartami

Rozšířili jsme možnost platby benefitními kartami od společností Up ČR, Edenred a Sodexo. Benefitní karty se při platbě chovají stejně jako ostatní platební karty. Klientům se odečítají benefitní body, které mají na kartě od zaměstnavatele nahrané. Úhrada je tak velmi snadná a jednoduchá.

 

Příspěvky na brýle z fondu FKSP

Z tohoto fondu mohou čerpat a uplatňovat příspěvky zejména zaměstnanci těchto subjektů: státní podniky, státní příspěvkové organizace, organizační složky státu (MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ, hasiči, policisté, armáda, úřady,..), příspěvkové organizace zřizované územními samosprávnými celky atd.

Jak na to?
Změříme Váš zrak dle Vašich potřeb (nutné předem se objednat). Pomůžeme Vám s výběrem vhodné obruby. Dle přání pak zhotovíme brýle na dálku, čtení, televizi, počítač, do auta... Lze zhotovit i brýle sluneční dioptrické nebo samozabarvovací. Vystavíme fakturu Vašemu zaměstnavateli a po proplacení Vám brýle předáme.