Pohotovost

Kam se obrátit v případě ohrožení života, úrazu nebo zhoršení zdravotního stavu mimo ordinační hodiny praktických lékařů.

Stravování

Jídlo připravujeme převážně z českých surovin, dáváme přednost domácím a regionálním dodavatelům. Přísně sledujeme kvalitu vstupních surovin, dbáme na zdravou přípravu jídla s ohledem na zachování vitamínů, chutí a nutričních hodnot jednotlivých potravin.

Dopravní zdravotní služba

Nabízíme přepravu pacientů, transport krve a biologického materiálu či asistenci sanitního vozu při společenských, kulturních a sportovních akcích. Vyberte si prosím z nabídky níže.

Placené a nadstandardní služby

Sazby při zajišťování zdravotnické služby, ceníky nadstandardních služeb jednotlivých oddělení nemocnice.

Dobrovolnictví

Líbí se vám činnost dobrovolníků, ale nemáte možnosti se jím stát? Můžete je materiálně podpořit. Přijímáme vhodné pomůcky pro dobrovolnické aktivity. Jedná se například o výtvarné potřeby, společenské hry, potřeby pro pejsky při canisterapii a další. Veškerý materiál však musí být čistý kvůli hygienickým předpisům. Případné dotazy směřujte na koordinátorku dobrovolníků.

Dárci krve a plazmy

Transfuzní stanice Uherskohradišťské nemocnice patří mezi okresními pracovišti k těm největším. Odběry dárců krve provádíme každý pracovní den (7:00 - 10:30), stejně tak přístrojové odběry plazmy (7:00 - 12:00), odběry krevních destiček nepravidelně, dle aktuálních potřeb. Provoz je umístěn v budově „H“ (přízemní objekt přímo u velkého parkoviště před nemocnicí).

Oční optika

V naší nabídce máme široký výběr dioptrických brýlových obrub i slunečních brýlí. Nabízíme zdarma měření zraku (objednání předem na tel. 603 488 151). Odborně zákazníkům poradíme s výběrem obruby a vhodného typu skel. Součástí našich služeb je i aplikace kontaktních čoček. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a snažíme se maximálně vyjít vstříc všem požadavkům. U nás si vybere opravdu každý, přijďte se přesvědčit.