Ambulance provádí vyšetření a poučení před cestou do epidemiologicky závažných oblastí a provádí očkování všemi dostupnými vakcínami.

Kontakt / umístění

tel.: 572 529 654/625

Budova E. 

mapa...
Mapka nemocnice

Ordinační hodiny

Po - Pá: 7.00 – 15.30 hod.

Při objednávání je možno domluvit i individuální termín mimo uvedenou pracovní dobu nebo za příplatek (viz ceník placených a nadstandardních služeb) je možné domluvit i návštěvu ve dnech pracovního volna.

Příjem pacientů

K vyšetření je nutné se předem osobně nebo telefonicky objednat v ordinačních hodinách ambulance. Není potřeba doporučení praktického lékaře.

Přinést s sebou

Informaci o datu posledního očkování proti tetanu a informaci o prodělaných nemocích a alergiích, průkaz zdravotní pojišťovny. Za vakcinaci je možné platit platebními kartami.

Podrobná charakteristika

Ambulance provádí vyšetření a poučení před cestou do epidemiologicky závažných oblastí, dále provádí očkování všemi dostupnými vakcínami, a to i proti nemocem, které se vyskytují v našich podmínkách (např. proti klíšťové meningoencephalitidě, proti meningokokovému onemocnění apod.). Ambulance provádí i očkování proti žluté zimnici a předepisuje antimalarickou profylaxi. Samozřejmostí je vystavení mezinárodního očkovacího průkazu a vyplnění formulářů v českém i v cizím jazyce.