Velice si vážíme a tímto děkujeme všem, kteří nezůstali lhostejní k aktuální situaci a rozhodli se nám pomoci jakoukoliv formou, ať už se jedná o ušití roušek, poskytnutí zdravotnického materiálu, finančního příspěvku a dalších pozorností.

V současné době máme dostatečný počet roušek a ústenek pro naše zaměstance, další roušky již nesháníme. Děkujeme všem, kteří nás rouškami a ústenkami zásobovali!


 

DARY OD KORUNKY LUHAČOVICE

Korunka Luhačovice darovala další pozornosti Uherskohradišťské nemocnici.

Mockrát děkujeme!

 


 

DAR SESTŘIČKÁM NA INFEKČNÍM ODDĚLENÍ

Děkujeme floristce z Uherského Hradiště - Sadů, paní Marii Hubíkové za nádhernou kytici, kterou se prostřednictvím Slováckého deníku rozhodla darovat sestřičkám Uherskohradišťské nemocnice, jako poděkování za působení v nynější situaci. 💐

Kytici předal šéfredaktor Slováckého deníku Pavel Bohun.

DAR NA DĚTSKÉ ODDĚLENÍ

Zaměstnanci ZŠ Kunovice U Pálenice darovali Dětskému oddělení kávovar a relaxační křeslo pro kojící maminky.

Děkujeme! 💗

1. 5 . 2020 VIRTUÁLNÍ DERBY 1. FCS - FCFZ

Fotbalové kluby Football Club Fastav Zlín a 1. FC Slovácko přišly se skvělou nabídkou pro nemocnice ve svých městech. Zdravotníky v Uherskohradišťské nemocnici a v Krajské nemocnici T. Bati podpořily uspořádáním virtuálního derby, kdy se výtěžek ze vstupného rozdělil mezi obě zdravotnická zařízení. Děkujeme jim za úžasný nápad i za jeho realizaci. A děkujeme také všem fanouškům a vůbec všem lidem, kteří se k tomuto skvělému nápadu připojí. Vážíme si vaší pomoci.

CHARITATIVNÍ VIRTUÁLNÍ KRAJSKÉ DERBY, se konalo v pátek 1. května 2020 v 18 hodin.

 


18. 4 . 2020 CESTOBRANÍ

První ročník cestovatelského festivalu CESTOBRANÍ se uskutečnil ONLINE v sobotu 18.4.2020 na facebookových stránkách. Vstupné bylo dobrovolné a v plné výši podpořilo Uherskohradišťskou nemocnici.

Moderátorem festivalu byl Jiří Eibensteiner, který vyprávěl o Novém Zélandu.

O svých cestách dále vyprávěli: Hana Machalová (Japonsko), Karel Wolf (národní parky USA), Vojtěch Novák (Aljaška) a Václav Marhoul (Ukrajina). 

V závěru vysílání zazněla píseň pod hlavičkou Slováckého léta, jako poděkování všem, bez kterých by to teď nešlo - zdravotníci, záchranáři, hasiči, prodavači, lékárníci... ODKAZ K PÍSNI ZDE.

 

ZÁZNAM POŘADU ZDE

DĚKUJEME VŠEM ORGANIZÁTORŮM!

@slovackeleto @myslijinakuh @MKUHvezda

 

 


 

Během posledních týdnů jste nám darovali přes 18 000 roušek a zajistili tak dostatek ochranných pomůcek pro naše zdravotníky i další zaměstnance nemocnice. Velké množství roušek jsme také předali dál, tam kde jsou potřeba - domovy seniorů, obce, azylové domy.

Moc děkujeme, jste skvělí!

Přejeme Vám poklidné a příjemné prožití Velikonočních svátků.


VELIKONOČNÍ PŘÁNÍČKA SE VZKAZEM

Nemocnici v Uherském Hradišti věnují 103 přáníček 

  • maminky s dětmi z Uherského Ostrohu a okolí
  • dětský soubor Špačci z Hroznové Lhoty

Krásné Velikonoce a hodně sil do Vaší práce! 

 


 

ON-LINE KONCERT PRO UH NEMOCNICI

Slovácké divadlo ve spolupráci s Uherskohradišťskou Základní uměleckou školou uspořádalo online koncert pro lékaře, sestřičky a všechny ostatní z naší nemocnice. 

Vystoupili - Jiří Pospíchal, Petr Gablas, Jiří Pavlica

společně s herci Slováckého divadla - David Vacke, Tereza Novotná, Anna Pospíchalová.

Koncert probíhal online na facebookových stránkách Slováckého divadla a to ve středu 8.4.2020 od 20:00. Zazněla vážná hudba, lidové písně a povídky Miloše Macourka. Součástí byl také rozhovor s ředitelem Uherskohradišťské nemocnice Petrem Sládkem.

V rámci koncertu začala veřejná sbírka ve prospěch Uherskohradišťské nemocnice na krytí nákladů k eliminaci epidemie onemocnění COVID-19. V průběhu koncertu se vybrala částka 13.300,- Kč. Sbírka i nadále pokračuje, příspěvky je možné zasílat na bankovní účet č. 5544111/0300.

ZÁZNAM VIDEA ZDE

 


 

 
 

 

SHÁNÍME NÁSTĚNNÉ DÁVKOVAČE


 

DĚKUJEME ZA DARY