Lůžková stanice disponuje 25 lůžky. Pokoje pacientů jsou uspořádány jako dvoulůžkové a třílůžkové. Vybavení pokojů tvoří elektricky polohovatelná lůžka, noční stolky, televize, jídelní stolky, umyvadlo a další běžné vybavení. Součástí lůžkové stanice jsou dvě komfortně vybavené tělocvičny, které jsou vybaveny elektricky polohovatelnými cvičebními lehátky, elektroléčebným přístrojem, sytémem MOTOmed pro pasivní i aktivní procvičování horních a dolních končetiny, rotopedem, ergoterepeutickými pomůckami, labilními cvičebními pomůckami aj. Nově je tělocvična vybavena vertikalizačním zařízením firmy Gooldmann k nácviku chůze.

Kontakt / umístění

tel.: 572 529 933 - sesterna

tel.: 572 529 934 - vyšetřovna lékařů

Budova L, 1. patro. 

mapa...
Mapka nemocnice

Návštěvní hodiny

Po - Ne, svátky: 14.30 - 16.30 hod.

Návštěvu v jinou dobu je možné domluvit s ošetřujícím lékařem.

Přinést s sebou

pohodlný oděv na cvičení (trika, legíny, šortky...), případně plavky.

Podrobná charakteristika

O pacienty lůžkové části se stará rehabilitační tým složený z rehabilitačních lékařů, fyzioterapeutů, ergoterapeuta, psychologa, logopeda, sociální pracovnice, zdravotních sester a ošetřovatelského personálu. Klientům je poskytována individuální fyzioterapie s následným zainstruováním klienta dle potřeby i rodinných příslušníků k domácí rehabilitaci.

Klienti lůžkové části využívají vodoléčebné procedury, široké spektrum fyzikální terapie, mechanoterapie a posilovny. Na chodbě lůžkové stanice je umístěn bradlový chodník pro nácvik chůze. Ve spolupráci s protetikem pomáháme zvolit vhodnou protetickou pomůcku.