Mgr. Petra Dvořáková

"Spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet," to je podle vedoucí prodejny a půjčovny zdravotnických potřeb Mgr. Petry Dvořákové jeden z hlavních cílů a současně také přání, které vyslovila u příležitosti jubilejního výročí.

Když se krátce ohlédneme do minulosti, co všechno předcházelo otevření prodejny a půjčovny zdravotnických potřeb?

Především to byly dlouhé přípravy. Zahájením provozu jsme navázali na velký zájem ze strany veřejnosti o již dříve poskytovanou službu půjčování polohovatelných lůžek pacientům. Naším hnacím motorem bylo přání a snaha vyslyšet a zajistit potřeby našich zákazníků. Vhodné prostory pak vznikly rekonstrukcí bývalé výměníkové stanice přímo v areálu nemocnice. Plocha je v současné době rozdělena na dvě části: prodejnu a půjčovnu zdravotnických prostředků.

Jaký sortiment aktuálně nabízíte?

Naše nabídka je opravdu široká, ze stálého sortimentu nabízíme ortopedické, rehabilitační a stomické pomůcky, zdravotní obuv, krytí a obvazový materiál, pomůcky pro imobilní pacienty, potřeby pro klienty s inkontinencí či paruky a prsní epitézy pro onkologické pacienty a mnoho dalšího. Nově také nabízíme příslušenství ke sluchadlům pro sluchově postižené osoby. Samozřejmostí je vydávání zdravotnických pomůcek na poukaz pojišťovny.

V půjčovně je největší zájem o polohovací postele, chodítka a vozíky. Moc rádi také půjčujeme novorozenecké postýlky. 😊                                                    

Které zboží jde nejvíce „na dračku“?

Zákazníci oceňují velký výběr kvalitní ortopedické obuvi a kompresivních punčoch používaných při trombózách, v prevenci a onemocnění křečových žil, ale také při cestování. 

Do jaké míry využívají klienti poradenské služby?

Obracejí se na nás jak pacienti, tak i lékaři. Radíme jim s výběrem vhodných zdravotnických pomůcek i s možnostmi získání úhrady od jejich zdravotní pojišťovny.  Naším posláním je pomáhat, zlepšit život nemocným, seniorům i osobám se zdravotním postižením či pacientům po úrazech. Snažíme se tak pomoci lidem navrátit se co nejrychleji do běžného života. Komplexní poradenství k sortimentu poskytujeme také rodinným příslušníkům, kteří jsou mnohdy vystaveni nečekaným situacím a musí na ně flexibilně reagovat, jsou vděční za každou informaci a radu, která jim usnadní péči o jejich blízké.

 

Přijďte, těšíme se na vás!