• PRODEJ a ZAPŮJČENÍ zdravotnických pomůcek
  • VÝDEJ zdravotnických pomůcek na poukaz
  • NÁKUP na zákaznickou kartu

Prodejna nabízí širokou škálu zdravotnických běžných potřeb a také novinky pro onkologické pacienty jako jsou prsní epitézy, paruky nebo speciální prádlo. Dále zde můžete najít speciální obuv, ponožky a vložky do bot pro diabetiky nebo chladící obaly na inzulíny. A v neposlední řadě také běžný sortiment jako jsou ortézy, bandáže, pomůcky pro inkontinenci, kompresivní punčochy aj. Samozřejmostí je vydávání zdravotnických pomůcek na poukaz pojišťovny.

Půjčovna nabízí kromě již zavedeného půjčování postelí pacientům domů také půjčování zdravotnických pomůcek jako jsou například chodítka, mechanické vozíky, pomůcky do koupelny nebo klozetová křesla. Nově nabízí také půjčování novorozeneckých postýlek.

Poradenství k sortimentu prodejny lidem, kteří se často ze dne na den musejí postarat o člověka nečekaně upoutaného na lůžko.

Otevírací doba:

Po: 7.30 - 16.00 hod.

Út: 7.30 - 16.00 hod.

St: 7.30 - 17.00 hod.

Čt: 7.30 - 16.00 hod.

Pá: 7.30 - 15.00 hod.

Umístění:

Naproti budovy Stravovacího provozu, od vrátnice vpravo.

Kontakt:

Mgr. Petra Dvořáková - 572 529 909, 724 473 191, dvorakp@nemuh.cz

CENÍK ZDRAVOTNICKÝCH POMŮCEK

• uvedené ceny jsou platné za kalendářní měsíc

TAKÉ NABÍZÍME