30. 3. 2022

Pro lékaře z Uherského Brodu a okolí, resp. pro jejich pacienty, je k dispozici odběrová místnost Uherskohradišťské nemocnice, která je součástí Městské nemocnice s poliklinikou UB (budova C). Odběry se provádí každý všední den od 7 do 11 hodin, ordinační doba je ještě o půl hodiny delší (možnost zanechat zkumavky se vzorky odebranými lékaři přímo v ordinacích). Vzorky jsou odváženy minimálně třikrát během dopoledne a okamžitě zpracovávány v našich laboratořích.

Při odběrech provedených v odběrové místnosti do 7,30 je již kolem deváté hodiny k dispozici výsledek. Uživatelé systému Labex jej automaticky dostanou v elektronické podobě, ale je možné si jej nechat také vytisknout přímo v odběrové místnosti.

Nabízíme veškeré odběry krve a biologického materiálu, s rychlou a přesnou laboratorní diagnostikou celého spektra laboratoří (mikrobiologie, biochemie, hematologie, alergologie, imunologie). Vyšetření jsou zde realizována na základě žádanky od praktického či odborného lékaře, služby odběrového místa mohou využít i samoplátci.