Kontakt / umístění

tel.: 572 629 104

tel.: 724 473 124

Podrobná charakteristika

 

Umístění 

Odběrové místo se nachází v prostorách Městské nemocnice s poliklinikou v Uherském Brodě, tzv. „nové poliklinice“ – vchod do budovy C.

 

Na odběrovém místě provádíme:                   

každý všední den v čase 7:00 – 10:00

🔴 Veškeré odběry krve a biologického materiálu

Nabízíme rychlou a přesnou laboratorní diagnostiku celého spektra laboratoří (mikrobiologie, biochemie, hematologie, alergologie, imunologie). Vyšetření jsou zde realizována na základě žádanky od praktického či odborného lékaře, služby odběrového místa mohou využít i samoplátci.

🔴 Krevní odběr na protilátky COVID-19

Výsledek vyšetření je k dispozici v den odběru (obvykle do 2-3 hodin).

Cena testu stanovení protilátek, včetně odběru, je 581 Kč (není hrazeno pojišťovnou).

Preferujeme platbu kartou.


každý všední den v čase 10:00 – 11:30

 🔵 POCT antigenní testování

Klienti mohou antigenní testování absolvovat ZDARMA a BEZ REGISTRACE 4x měsíčně (vždy nejdříve po 7 dnech od posledního POCT testu). Výsledek je k dispozici v rozmezí 15-30 minut. Pro samoplátce je cena testování zpoplatněna částkou 201 Kč.

Preferujme platbu kartou.

!!!Pokud bude Váš antigenní test pozitivní, obratem na místě podstoupíte konfirmační test – PCR, výsledek obdržíte SMS zprávou do 24–48 h. Nastupujete ihned do izolace a informujete svého obvodního lékaře!!!

Certifikáty o výsledku POCT – antigenního testu jsou zdarma dostupné k vytištění na webové adrese ocko.uzis.cz nebo si jej můžete za poplatek 100 Kč/ks vyžádat přímo na odběrovém místě.

Nabízíme také možnost vydání certifikátů s výsledky PCR testování i certifikátů o vakcinaci, tato služba je zpoplatněna částkou 100 Kč.