Kontakt / umístění

tel.: 572 629 104

tel.: 724 473 124

Podrobná charakteristika

 

Umístění 

Odběrové místo se nachází v prostorách Městské nemocnice s poliklinikou v Uherském Brodě, tzv. „nové poliklinice“ – vchod do budovy C.

 

Na odběrovém místě provádíme:                   

každý všední den v čase 7:00 – 10:00

Veškeré odběry krve a biologického materiálu

Nabízíme rychlou a přesnou laboratorní diagnostiku celého spektra laboratoří (mikrobiologie, biochemie, hematologie, alergologie, imunologie). Vyšetření jsou zde realizována na základě žádanky od praktického či odborného lékaře, služby odběrového místa mohou využít i samoplátci.

Krevní odběr na protilátky covid-19

Výsledek vyšetření je k dispozici v den odběru (obvykle do 2-3 hodin).

Cena testu stanovení protilátek, včetně odběru, je 578 Kč (není hrazeno pojišťovnou).

Preferujeme platbu kartou.


 

každý všední den v čase 10:00 – 11:30

🔴PCR testování - NEPROVÁDÍME

 

🔵POCT antigenní testování

Výsledek je k dispozici v rozmezí 15-30 minut.

Na základě Mimořádného opatření MZČR je s účinností od 22.11.2021 bezplatné antigenní testování veřejnosti ZRUŠENO. Od tohoto data lze antigenní test podstoupit pouze jako samoplátce za úhradu.

Testování je zpoplatněno částkou 201 Kč (pro děti i dospělé). Preferujeme platbu kartou.

!!! POUZE pokud bude Váš antigenní test pozitivní,  jste povinni na místě podstoupit konfirmační test – PCR, výsledek obdržíte SMS zprávou do 24–48 h. Nastupujete ihned do izolace a informujete svého obvodního lékaře!!!

Certifikáty o výsledku POCT – antigenního testu jsou zdarma dostupné k vytištění na webové adrese ocko.uzis.cz nebo si jej můžete za poplatek 100 Kč/ks vyžádat přímo na odběrovém místě.

Nabízíme také možnost vydání certifikátů s výsledky PCR testování i certifikátů o vakcinaci, tato služba je zpoplatněna částkou 100 Kč.