Všeobecná infekční ambulance řeší široké spektrum infekčních onemocnění, mezi která patří průjmová onemocnění, infekční mononukleóza, herpetické onemocnění (pásový opar, neštovice, afty), infekce nervové soustavy (záněty mozkových blan bakteriálního i virového původu), všechny formy Lymeské borreliosy, vyrážky provázené teplotou, nemoci získané od zvířat, pokousání neznámým zvířetem a očkování proti vzteklině, horečnaté stavy s podezřením na infekční nemoc, zvětšené mízní uzliny. Infekční ambulance rovněž provádí očkování u komplikovaných příjemců, jako jsou např. lidé, kteří nemají slezinu nebo lidé u kterých se při předchozím očkování vyskytla nějaká komplikace.

Kontakt / umístění

tel.: 572 529 654

Budova E. 

mapa...
Mapka nemocnice

Ordinační hodiny

Po - Pá: 7.00 - 15.00

Odběry krve u plánovaných pacientů provádí sestra v době od 6.30 do 7.00 hod.

Příjem pacientů

Pacienti jsou přijímáni k vyšetření na doporučení obvodního nebo odborného lékaře. K vyšetření je nutné se předem osobně nebo telefonicky objednat v ordinačních hodinách ambulance. Akutní pacienti jsou vyšetřeni bez předchozího objednání, denně od 7.00 do 15.00 hod.

Přinést s sebou

Doporučení odesílajícího lékaře, průkaz zdravotní pojišťovny.

Podrobná charakteristika

V rámci všeobecné infekční ambulance funguje poradna pro zoonozy, neuroinfekce, borreliozu, očkování splenektomovaných pacientů a funguje zde rovněž antirabické centrum (očkování proti vzteklině).