Velký dík všem, kteří letos vyběhli! Cíl splněn, loňský rekord padl!
Během pěti týdnů dalo 89 členů klubu "Vyběhni v Movemberu s UHN" dohromady 6939 kilometrů! Společnost Beckman Coulter tak biochemické laboratoři Uherskohradišťské nemocnice vyplatí celou částku 30 tisíc korun! Rekord byl překonán o 153,1 km a podílelo se na něm o 20 sportovců více než před rokem (zhruba třetina žen). Nejdelší vzdálenost překonal Jakub Plhoň (509,7), mezi ženami pak Martina Antálková (156,6). Více než 100 kilometrů si připsalo 21 mužů a 6 žen!
Prosíme nejlepší pětici celkového pořadí (Jakub Plhoň, Martin Pavlica, Martin Janšto, Tomáš Habarta, Jakub Janíček) a tři nejlepší ženy (Martina Antálková, Lucka Bartošíková, Radka Vaďurová), aby se přihlásili na polehna@nemuh.cz.

Uherskohradišťská nemocnice se společností Beckman Coulter Česká republika s.r.o., za podpory spolku Mysli jinak, organizuje charitativní akci „Vyběhni v Movemberu s UHN 2023". Uběhněte od 30.10. do 3.12.2023 alespoň jeden kilometr! Naběhané kilometry se sečtou a za každý přispěje společnost Beckman Coulter na konto Uherskohradišťské nemocnice 5 Kč, a to až do výše 30 tisíc! Cílem je uběhnout společně 6 tisíc kilometrů!
Pět nejaktivnějších běžců dostane odměnu v podobě zastřihnutí knírku na míru v Alfa barbershopu!

Registrujte se ZDE a nabíhejte kilometry pro Uherskohradišťskou nemocnici: https://www.strava.com/clubs/1086793

DĚKUJEME!!

Připojené soubory