Výroční zpráva za rok 2009 obsahuje podrobné informace o činnosti nemocnice v oblastech léčebně preventivní péče, péče o kvalitu, publikační, přednáškové a vzdělávací činnosti a v neposlední řadě i o jejím hospodaření, za které byla naše nemocnice v roce 2009 oceněna 3. místem ve své kategorii v žebříčku nemocnic sestavovaném nezávislým HealthCare institutem.

Úvodní slovo předsedy představenstva k výroční zprávě nemocnice za rok 2009

Vážené dámy, vážení pánové,

s potěšením mohu konstatovat, že uplynulý rok 2009 byl pro naši společnost v mnohém úspěšný. Za vše mluví zejména kladný hospodářský výsledek společnosti. Finanční zdraví organizace v roce 2009 ocenil i nezávislý HealthCare institut. Díky zavedenému přístrojovému managementu a promyšlené strategii investic do přístrojového vybavení je rok 2009 rovněž prvním rokem, kdy můžeme zodpovědně říci, že nemocnice buďto veškerým potřebným moderním přístrojovým vybavením již disponuje nebo bude disponovat v blízké době.

Samozřejmostí je, že i nadále se nám daří zajišťovat vysokou úroveň zdravotní péče o pacienty z naší spádové oblasti a poskytovat širokou paletu nadstandardních služeb.

Za pozitivní přístup k plnění pracovních povinností patří poděkování všem zaměstnancům naší společnosti.

Dovolte mi, abych vám jménem představenstva společnosti předložil výroční zprávu za rok 2009, která informuje o výsledcích činnosti naší společnosti.

Uherské Hradiště 29. dubna 2010

MUDr. Antonín Karásek, předseda představenstva