Podrobné informace o činnosti nemocnice v oblastech léčebně preventivní péče, péče o kvalitu, publikační, přednáškové a vzdělávací činnosti v roce 2012. Nedílnou součástí jsou také data týkající se hospodaření nemocnice.

V souvislosti s hodnocením roku 2012 lze konstatovat, že společným úsilím zaměstnanců se podařilo nabídnout vyšší kvalitu poskytované péče, a to jak diagnostiky, tak terapie a rehabilitace. Skutečnost, že odborná pracoviště léčila více a kvalitněji, se projevila na kladném hospodaření. Díky tomu bylo možné vynaložit potřebné finanční prostředky nejen na vybavení či zvýšení kvality zdravotnického materiálu, ale také na odměňování zaměstnanců. Bylo možné rozhodnout o tom, aby slavnostním poklepem základního kamene 24. července mohla být zahájena výstavba centrálního objektu chirurgických oborů, největší to investice v osmdesátiosmileté historii nemocnice.

Závěrem lze vyslovit přesvědčení, že přes všechny možné rozdíly v povaze, temperamentu, názorech či zkušenostech personálu, se podařilo najít správnou cestu k ošetřovaným i k sobě navzájem. Potřebné je vyslovit také poděkování všem, kteří s nemocnicí v hodnoceném období roku 2012 aktivně spolupracovali a podporou zvenčí jí pomáhali úspěšně realizovat její důležité poslání.

Představenstvo společnosti

Uherské Hradiště 29. dubna 2013