PROVOZ KOŽNÍ AMBULANCE

Kožní ambulance v provozu každé pondělí od 7:00 do 12:00 s účinností od 6.4.2020 s výjimkou Velikonočního pondělí, v tomto týdnu bude provoz ambulance v úterý 14.4.2020). Ošetřeni budou pouze akutní pacienti a pacienti s bércovými vředy po předchozí telefonické domluvě na tel. 572 529 701 v době provozu ambulance. Kožní ambulanci najdete v přízemí CO I. (místnost CHIR3). V případě potřeby e-receptu nebo kožní konzultace se v osttaní dny prosím obraťte na prim. Štukavcovou na email stukavec@nemuh.cz. Veškeré požadavky budou vyřizovány postupně.


 

ZRUŠENÍ ON-LINE OBJEDNÁVÁNÍ NA AMBULANCE

S okamžitou platností až do odvolání se ruší on-line objednávání na všechny ambulance v Uherskohradišťské nemocnici a.s.


 

 

OMEZENÍ PROVOZU ORL AMBULANCE

S účinností od 30.3.2020 až do odvolání je ORL ambulance provozována pouze ve dnech úterý a čtvrtek v čase od 7:00 do 15:00 hodin.

 


 

 

UZAVŘENÍ NEUROLOGICKÉ AMBULANCE

Z technických důvodů se s účinností od 26.3.2020 do odvolání uzavírá NEUROLOGICKÁ AMBULANCE A NEUROLOGICKÉ ODDĚLENÍ.
V případě potřeby se prosím obracejte na Krajskou nemocnici T. Bati ve Zlíně.
Děkujeme za pochopení.


 

DĚTSKÉ ODDĚLENÍ

Dětské lůžkové oddělení bylo vyhrazeno pro dětské pacienty se suspektní nebo potvrzenou infekcí COVID 19. Ostatní dětské pacienty nepřijímá, péči zajišťují další nemocnice ve Zlínském kraji.
Odborné dětské ambulance mají pozastavenou činnost, plánované kontroly u pacientů byly zrušeny. Akutní stavy u dětí ošetří všeobecná dětská ambulance a dětská LSPP, která je nyní umístěna v přízemí CO I.
Provoz novorozeneckého oddělení není omezen, probíhá v budově porodnice a personálně je zcela oddělen.

 


 

AMBULANCE BOLESTI

S účinností od 24.3.2020 je ambulance bolesti provozována pouze na základě telefonického kontaktu.
Konzultace při akutních potížích v pondělí mezi 8-9 hodinou na telefonu 572 529 905
Psaní receptů vyhrazeno pondělní dopoledne na telefonu 572 529 905.
POUZE TELEFONICKÝ KONTAKT !!!


 

PŮJČENÍ A VRÁCENÍ ZDRAVOTNICKÝCH POMŮCEK

PŘEMÍSTĚNÍ DĚTSKÝCH AMBULANCÍ

S účinností od 23.3.2020  je všeobecná dětská ambulance, odborné ambulance a LSPP přemístěny do prostorů Centrálního objektu I. 
(Přes registraci CO I.)


 

PŘESTĚHOVÁNÍ NĚKTERÝCH AMBULANCÍ

S účinností od 23.3.2020 budou ambulance Neurologická, EEG, Onkologická ambulance, Plicní ambulance a Spirometrie provozovány v prostoru interních ambulancí na Centrálním objektu II.

(Přes registraci CO II.)

 


 

KOŽNÍ AMBULANCE UZAVŘENA

Kožní ambulance bude s účinností od 23.3.2020 UZAVŘENA až do odvolání. V případě potřeby e-receptu nebo kožní konzultace se prosím obraťte na prim. Štukavcovou na email stukavec@nemuh.cz. Veškeré požadavky budou vyřizovány postupně.

 


 

OČNÍ OPTIKA

Dočasně zavřeno. V případě potřeby volejte na: 724 631 062.