S platností od pondělí 6. května ruší Uherskohradišťská nemocnice omezení návštěv na všech lůžkových odděleních. Návštěvy u pacientů jsou nyní povoleny bez dalších regulací dle návštěvních hodin jednotlivých pracovišť.


Nový nemocniční informační systém – upozornění pro pacienty

Uherskohradišťská nemocnice přechází na všech ambulancích i odděleních na nový nemocniční informační systém.  

V následujících dnech se tato skutečnost může odrazit v délce ošetření příchozích pacientů a prodloužit čekací dobu.

Pacientům se za případné komplikace omlouváme a prosíme o pochopení a trpělivost.

Děkujeme!


Kardiologická ambulance

Z důvodu poruchy přístroje pro vícedenní ekg holterovské vyšetření bohužel nebudeme schopni provádět vícedenní (2-7 denní) ekg holtery. Již objednaná vyšetření budeme provádět v režimu jednodenních ekg holterů.
1-denní ekg holtery budeme zatím provádět bez omezení. Toto omezení provozu bude minimálně na 6 týdnů. O případné změně provozu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.


Očkování proti covid-19

Uherskohradišťská nemocnice a.s. informuje, že zájemci o očkování proti nemoci covid-19 se mohou obrátit na společnost Medical Plus, která bude až do odvolání provádět očkování každý pátek od 8 do 15 hodin na adrese Obchodní 1507, Uherské Hradiště (5. patro). K očkování se není nutné dopředu objednávat. Další informace na čísle 725 700 456.


Opencast
Pacienty, kteří mají zájem o fixaci Opencast, prosíme o zaslání podrobnějších informací vč. data úrazu a poslední lékařské zprávy na email: macala@nemuh.cz. O dalším postupu budete informováni. Děkujeme.