Kardiologická ambulance

Z důvodu poruchy přístroje pro vícedenní ekg holterovské vyšetření bohužel nebudeme schopni provádět vícedenní (2-7 denní) ekg holtery. Již objednaná vyšetření budeme provádět v režimu jednodenních ekg holterů.
1-denní ekg holtery budeme zatím provádět bez omezení. Toto omezení provozu bude minimálně na 6 týdnů. O případné změně provozu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.


Endokrinologická ambulance - dočasně omezen provoz

MUDr. Hondlová do odvolání neordinuje.
Akutní stavy přijímáme pouze po telefonické domluvě odesílajícího lékaře s lékařem zastupujícím /volat čt, pá/.


Očkování proti covid-19

Uherskohradišťská nemocnice a.s. informuje, že zájemci o očkování proti nemoci covid-19 se mohou obrátit na společnost Medical Plus, která bude až do odvolání provádět očkování každý pátek od 8 do 15 hodin (poprvé 13.10.2023) na adrese Obchodní 1507, Uherské Hradiště (5. patro). K očkování se není nutné dopředu objednávat. Další informace na čísle 725700456. Pokud nedojde k zásadní změně epidemiologické situace, v nemocnici se toto očkování provádět nebude.


Strabologická ambulance

Od 3. 10. 2023 je strabologická ambulance přestěhována do prostor CO1 (budova C) - chodba očních ambulancí v přízemí.
Ordinační doba pondělí a úterý 7:00 - 15:30.
Telefonní kontakt: 575 529 640


Opencast
Pacienty, kteří mají zájem o fixaci Opencast, prosíme o zaslání podrobnějších informací vč. data úrazu a poslední lékařské zprávy na email: macala@nemuh.cz. O dalším postupu budete informováni. Děkujeme.