Novinky a tiskové zprávy

11. 5. 2021novinka

K očkování proti nemoci Covid-19 se mohou registrovat občané 45+

Od středy 5. května je pro zájemce o očkování proti onemocnění Covid-19 ve věkové kategorii 45 let a více spuštěna registrace. Přihlášení do registru je nutno provést prostřednictvím portálu Ministerstva zdravotnictví České republiky (https://registrace.mzcr.cz/).
Více zde

10. 5. 2021tisková zpráva

Uherskohradišťská nemocnice rozšířila služby ambulance ORL o výdej a seřizování sluchadel

Pacienti s vadami sluchu tak mohou přímo v UHN využít komplexní služby od stanovení závažnosti jejich nedoslýchavosti, výběru sluchadla s erudovaným specialistou až po dlouhodobou rehabilitační péči s pravidelným seřizováním sluchadel podle nejnovějších standardů.
Více zde

3. 5. 2021novinka

Registrace k očkování proti covid-19 je od dnešního dne umožněna osobám pečujícím o těžce nemocné a akademikům

Osoby pečující o člověka ve III. a IV. stupni závislosti u příspěvku na péči se mohou od 3. května registrovat k očkování proti onemocnění covid-19.
Více zde

23. 4. 2021novinka

Barevné respirátory od Kapky naděje rozzáří dětské oddělení

Dětské respirátory třídy FFP2 a FFP3 v počtu 300 ks daroval dětskému oddělení Uherskohradišťské nemocnice ve spolupráci se společností OnlineMedical Nadační fond Kapka naděje.
Více zde

20. 4. 2021novinka

Nadace Křižovatka předala Uherskohradišťské nemocnici 10 nových monitorů dechu

Novorozené děti v UHN budou mít od dnešního dne další ochránce, a to v podobě 10 monitorů dechu v hodnotě 20 000 Kč, které nemocnici zprostředkovala v rámci projektu „Maminko, dýchám“ Nadace Křižovatka.
Více zde

14. 4. 2021novinka

Spuštění registrace k očkování proti covid-19 pro osoby starší 65 let

Od dnešního dne je možné provést registraci do centrálního očkovacího systému osobám nad 65 let. Volné termíny k očkování budou v Uherskohradišťské nemocnici dostupné během příštího týdne.
Více zde

13. 4. 2021novinka

Z důvodu technické závady na straně systému eŽádanek MZČR se může stát, že Vám nebude možné provést stěr v předem objednaném čase.

Omlouváme se za delší čekání k odběru z důvodu zpomalení systému eŽádanek. Chyba není na naší straně, děkujeme za pochopení.
Více zde

23. 3. 2021novinka

Personál Porodnicko gynekologického oddělení získal znalosti v kurzu tejpování

V rámci neustálé snahy o zkvalitnění péče o těhotné pacientky a pacientky po operačních výkonech se porodní asistentky a lékaři Porodnicko gynekologického oddělení Uherskohradišťské nemocnice zúčastnili kurzu tejpování.
Více zde

19. 3. 2021novinka

Kapka naděje opět pomáhá

Dětské oddělení Uherskohradišťské nemocnice přijalo od zástupců Nadačního fondu Kapka naděje 10 lineárních dávkovačů. Tyto injekční pumpy slouží k bezpečnému, přehlednému a přesnému nitrožilnímu podávání léků.
Více zde

18. 3. 2021novinka

I přes odložení termínu vykazuje akce Movember v Uherskohradišťské nemocnici rekordní účast

Kvůli špatné podzimní epidemiologické situaci byl čtvrtý ročník Movemberu, celosvětové kampaně, která si klade za cíl upozornit na prevenci rakoviny varlat a prostaty, přesunut na únor letošního roku.
Více zde