12. 1. 2024

Uherskohradišťská nemocnice uspořádala i v loňském roce tradiční anketu Zaměstnanec roku. Personál nemocnice mohl hlasovat pro své kolegy hned ve třech kategoriích – lékař/lékařka, nelékařský zdravotník a nezdravotník.

Vítězem kategorie lékař/ka se stal MUDr. Vladimír Klapal, lékař interního odd. I., 2. místo obsadil MUDr. Jan Rozsypálek, zástupce primáře ARO a 3. místo chirurg MUDr. Michal Ehrenberger. V kategorii nelékařský zdravotník obsadila první místo Alena Arnoldová, všeobecná sestra urologického oddělení, na 2. místě se umístila Ludmila Řičicová, která pracuje jako všeobecná sestra na ortopedii, 3. místo obsadila Jana Šilcová, všeobecná sestra na gastroambulanci. Na 1. místě se v kategorii nezdravotník umístil personalista Ing. Lubomír Gazdoš, 2. místo získala jeho kolegyně Martina Hlucká, ze 3. příčky se pak radoval zahradník Ladislav Mitáček. Ocenění Zaměstnanec roku udělovalo také představenstvo Uherskohradišťské nemocnice. Získali ho MUDr. Helena Vališová, lékařka dětského oddělení, Ivana Ingrová staniční sestra plicního oddělení a účetní Ivana Hájková.

Výhru v podobě dárkového poukazu na lázeňský pobyt od Lázní Luhačovice a.s. a Royal Spa Luhačovice převezmou všichni ocenění z rukou vedení Uherskohradišťské nemocnice na neformálním setkání, které se uskuteční na konci měsíce ledna. Blahopřejeme!