23. 4. 2021

Dětské respirátory třídy FFP2 a FFP3 v počtu 300 ks daroval dětskému oddělení Uherskohradišťské nemocnice ve spolupráci se společností OnlineMedical Nadační fond Kapka naděje.

Různobarevné varianty ochranných pomůcek s vysokým filtračním efektem ochrání nejmenší pacienty proti průniku mikroorganismů, jemného prachu a toxických tuhých či kapalných částic.

„Respirátory využijeme pro naše hospitalizované, ale i ambulantní pacienty. Moc za ně děkujeme, ochranných pomůcek není nikdy dost. Věřím, že naším dětským pacientům udělají radost. S nadací Kapka naděje spolupracujeme dlouhodobě, její pomoci si vždy velmi vážíme!“ vyjádřila poděkování vedoucí staniční sestra dětského oddělení Dana Hanáčková.

Kapka naděje neodmyslitelně patří k velkým podporovatelům Uherskohradišťské nemocnice. Za dlouhodobou, skvělou spolupráci a větší než malé množství kapek naděje, které svou pomocí vlévá do žil nás všech, děkujeme!