6. 12. 2013

Uherskohradišťská nemocnice bude hned začátkem příštího roku pokračovat v cyklu tematických konferencí.

15. ledna se uskuteční v Kongresovém centru REC Group ve Starém Městě další Odborná konference Uherskohradišťské nemocnice zaměřená tentokrát na tematiku interny, následné péče a seniory.

Zájemci o účast na konferenci se mohou hlásit na emailové adrese konference@nemuh.cz, registrační poplatek je pro lékaře 150 korun, pro nelékařský personál 100 korun. Poplatek je nutné uhradit podle instrukcí, které účastníci obdrží po registraci. Vzdělávací akce je pořádána dle Stavovského předpisu ČLK č. 16 a je hodnocena třemi kredity. Po ukončení odborného programu jsou účastníci zváni na občerstvení s živou hudbou.