9. 9. 2015

Na oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny v Uherskohradišťské nemocnici se uskutečnil Den otevřených dveří. Zájemci si tak mohli během dne prohlédnout prostory oddělení, rehabilitační pomůcky i si zkusit samotné cvičení.

Den otevřených dveří se konal u příležitosti Světového dne fyzioterapie. Fyzioterapeutky Uherskohradišťské nemocnice návštěvníky seznámily například se cvičením v závěsném systém Redcord, ukázaly jim vybavení fyzikální terapie a vodoléčby či cvičení na labilních pomůckách. Lidé si také mohli vyzkoušet vířivou koupel na horní končentiny nebo cvičení na podložce FLOWIN. Den otevřených dveří se na oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny bude v rámci Světového dne fyzioterapie konat každoročně. Zájemci se tak znovu mohou těšit na komentovanou návštěvu v září 2016.