14. 9. 2015

Česká rodinná firma GASTRO POTRAVINY, která se specializuje na prodej těstovin, luštěnin, rýže, sterilované zeleniny a produktů zdravé výživy, vařila ze svých výrobků přímo v kuchyni Uherskohradišťské nemocnice.

Kuchař firmy GASTRO POTRAVINY se v pátek 11. září podílel spolu s týmem kuchyně Uherskohradišťské nemocnice na přípravě jídel pro pacienty i zaměstnance. "Jedná se o další firmu, která představila v rámci projektu Rok výživy své výrobky nejen v podobě konkrétních jídel, ale také stánkem před jídelnou nemocnice, kde poskytovali odborníci konkrétní informace o nabízených produktech," popsala "gastro" den v Uherskohradišťské nemocnici vedoucí stravování UHN Renata Cíchová. Další podobná akce se uskuteční v říjnu s firmou MAKRO.