17. 4. 2020

Zástupci fanoušků 1. FC Slovácko - Sektor B3 předali primáři Interny I. MUDr. Vladimírovi Okénkovi částku 21 000 Kč. Sumu získali z prodeje roušek s vlastním originálním motivem. "Díky všem kteří přispěli a hlavně díky zdravotníkům, kteří to nejen v boji s COVID-19 nemají v dnešních časech lehké. Společně bojovat!," vzkazují na svých stránkách.

"Chtěli jsme udělat dobročinnou akci, která by v téhle situaci nemocnici alespoň nějakým dílem pomohla. Máme takovou tradici, kdy se snažíme každým rokem pro nemocnici vybrat nějakou částku.
Sbírka peněz proběhla velmi rychle, návrh roušky se zalíbil většině lidí z kotle a do dvou dnů byly všechny prodané. Pak už jsme se jen rozhodovali, kolik peněz uvolníme pro nemocnici. Doufáme, že to nemocnici alespoň trochu pomůže. Budeme se snažit do příštích let opět udělat nějakou sbírku a nadále pomáhat," sdělil Libor Kučera. "Velmi si této pomoci vážíme a děkujeme za ni. Jakýkoliv finanční dar je vítán, obzvláště v dnešní nelehké době, "uvedl Vladimír Okénka, primář Interny I. Uherskohradišťské nemocnice.