20. 12. 2017

Futsalový klub Bazooka CF Uherské Hradiště udělal radost dětskému oddělení Uherskohradišťské nemocnice. V úterý 19. 12. 2017 předali zástupci klubu primáři oddělení Janu Petrželkovi šek v hodnotě 10 000 Kč a hospitalizovaným dětem rozdali dárky.

Finanční dar poslouží k nákupu druhého monitoru k ultrazvuku na dětské ambulanci. Tato modernizace přispěje k vyššímu komfortu vyšetřovaných dětí i jejich rodičů, kteří tak uvidí výstup ultrazvukového vyšetření na velké obrazovce přímo naproti vyšetřovacího lůžka.

„Rozdáváme radost na hřišti, tak chceme rozdat radost i tady v nemocnici a podpořit dětské oddělení,“ uvedl zástupce klubu Dušan Rokyta. Po předání šeku sportovci zamířili přímo na dětské oddělení, kde rozdali dětem dárky v podobě hraček a omalovánek.