27. 9. 2023

Pozvání do dalšího vydání podcastu Uherskohradišťské nemocnice tentokrát přijala absolventka Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci MUDr. Kristína Vranová.

Rodačka ze slovenské Nitry přibližuje posluchačům prostřednictvím audio pořadu Pulsování svou cestu k lékařské profesi i život za hranicemi rodné země.

„Dlhé roky som si paradoxne hovorila, že medicína pre mňa v žiadnom prípade neprichádza do úvahy,“ popisuje v úvodu svého vyprávění MUDr. Vranová.

Proč nakonec dopadlo vše úplně jinak, jaká byla motivace absolventky střední školy jít studovat do zahraničí, co hrálo hlavní roli při výběru vysoké školy a proč se rozhodla začít svou kariéru právě v Uherskohradišťské nemocnici? Nejen tyto dotazy zodpověděla lékařka plicního oddělení moderátorovi šestého vydání podcastu Davidu Vackemu.

Nejnovější epizoda je, stejně jako všechny dosud odvysílané díly Pulsování, dostupná na webových stránkách nemocnice, Facebooku, Youtube i Spotify.

ODKAZ ZDE.