26. 8. 2021

V pátek 20. srpna se na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU uskutečnil koncert Filharmonie Bohuslava Martinů, na který byli pozváni především zdravotníci z nemocnic ve Zlínském kraji.

Ti si mohli užít v podání zlínské filharmonie jedinečný zážitek, cyklus symfonických básní Bedřicha Smetany nazvaný Má vlast.  Z rukou hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše převzali zástupci Uherskohradišťské nemocnice ocenění jako výraz poděkování za zvládnutí náročného období koronavirové pandemie.  „Chtěl bych touto formou poděkovat jménem svým i celé Rady Zlínského kraje zdravotníkům za práci v době pandemie COVID-19 a vyzdvihnout tím vše, co pro občany našeho regionu v této nelehké době udělali,“ vzkázal obětavým zdravotníkům Radim Holiš, hejtman Zlínského kraje.