21. 9. 2017

Uherskohradišťská nemocnice uspořádala v kongresovém centru REC Group ve Starém Městě další odbornou konferenci. Akce se konala již po patnácté a tentokrát byla věnována traumatologii a očnímu lékařství.

Kromě přednášek lékařů a sester z Uherskohradišťské nemocnice, které byly zahájeny primářem traumatologického oddělení MUDr. Pavlem Kacrem, MBA a primářem očního oddělení MUDr. Vítem Kremrem, mohli účastníci konference zhlédnout také prezentace externích odborníků. Hosty byli například MUDr. Juraj Šimičák z Oční kliniky Fakultní nemocnice Olomouc nebo MUDr. Martin Knoz a MUDr. Tomáš Kempný, Ph.D. z Kliniky plastické a estetické chirurgie Brno.

Akce se zúčastnilo téměř 300 lékařů a sester z Uherskohradišťska, na které kromě odborné části čekal také společenský večer.