21. 12. 2017

Nezisková organizace Korunka Luhačovice tentokrát nadělovala hospitalizovaným seniorům v Uherskohradišťské nemocnici. Sbírky, kterou Korunka organizovala během předvánočního času, se zúčastnily desítky lidí.

Hygienické balíčky, knížky a další drobnosti. Celkem téměř sto dárků, které potěšily pacienty, hospitalizované v předvánočním čase na oddělení následné péče Uherskohradišťské nemocnice. „Na seniory se někdy zapomíná. Proto jsme chtěli, aby i oni, byť leží v nemocnici, měli pocit, že na světě nejsou sami, a že na ně někdo myslí,“ uvedla ředitelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská a dodala: „Díky velké podpoře veřejnosti jsme mohli rozdat dárky také v léčebně dlouhodobě nemocných v Uherském Brodě a řadě dalších organizací.“

Korunka Luhačovice s Uherskohradišťskou nemocnicí spolupracuje dlouhodobě. Vánoční balíčky seniorům darovala již podruhé a přidala i dárek pro samotné oddělení následné péče - dvě televize v hodnotě 15 tisíc korun.

Další informace:

Mgr. Dana Lipovská