5. 1. 2024

V pátek 5. ledna předala několik krabic s dárky pro nejmenší pacienty na Dětské oddělení Uherskohradišťské nemocnice zakladatelka a předsedkyně spolku Korunka Luhačovice Veronika Záhorská. Kromě spousty hraček, deníčků, přívěsků a jiných drobností v celkové hodnotě 20 000 Kč dostala primářka dětského oddělení MUDr. Irena Baroňová navíc příslib v podobě darování dalších finančních prostředků v částce 30 000 Kč na potřebné vybavení na oddělení.

„I letos jsme navázali na úspěšnou spolupráci s Čokoládovnou Janek. Z výtěžku prodeje úžasných čokolád a pralinek jsme na přání personálu dětského oddělení pořídili drobné odměny pro statečné pacienty v ambulancích i pro děti hospitalizované na lůžkovém oddělení. Každý úsměv, kterou dáreček na tvářích dětských pacientů vykouzlí, nám stojí za snahu a úsilí pomáhat tam, kde je to třeba,“ řekla Veronika Záhorská.

„S Korunkou Luhačovice spolupracujeme opravdu hodně let, její podpory si velmi vážíme a moc za ni děkujeme. Přemýšlet, jaký přístroj či pomůcku na oddělení pořídíme a zlepšíme tak péči o naše pacienty či usnadníme práci personálu, patří k velmi příjemným stránkám mé profese,“ dodala primářka oddělení MUDr. Irena Baroňová.