21. 12. 2022

Bohatou nadílku pro malé pacienty přijela dnes na Dětské oddělení Uherskohradišťské nemocnice osobně předat zakladatelka a předsedkyně spolku Korunka Luhačovice Veronika Záhorská. „Druhým rokem spolupracujeme s Čokoládovnou Janek, která pro nás připravila speciální edici pralinek a lanýžů. Charitativní krabičku bylo možné zakoupit na zlatou neděli, celý výnos z prodeje jsme pak mohli použít pro dobrou věc,“ sdělila Veronika Záhorská. Pro děti přivezla na oddělení dárečky a malé pozornosti v celkové hodnotě 25 000 Kč.

Do nemocnice dorazila zakladatelka spolku Korunka Luhačovice spolu s manželkou Vašo Patejdla, který v Uherském Hradišti koncertoval, a rozhodl se prostřednictvím spolku věnovat nemocnici částku 20 000 korun. „S paní primářkou jsme se domluvily, že pár korunek přidáme a pořídíme na dětské oddělení nový oxymetr a inhalační sady,“ dodala paní Záhorská.

„S Korunkou Luhačovice pojí naši nemocnici dlouholetá a úžasná spolupráce. Moc si její podpory, pomoci a všech dárečků, které mají u pacientů vždy velký úspěch, vážíme a děkujeme za ni,“ vyjádřila slova díků primářka dětského oddělení         MUDr. Irena Baroňová.