21. 7. 2021

Až do konce září mohou zákazníci v lékárně využít slevy na výrobky, které jsou s letním obdobím neodmyslitelně spojené.

Za zvýhodněnou cenu si zde mohou pořídit krémy po opalování, gel na podrážděnou kůži nebo třeba repelent proti hmyzu.

Kromě nákupu léků a doplňkového zboží z široké nabídky sortimentu lékárny, si zde pacienti také mohou vyzvedávat své léky na občanský průkaz nebo pas bez nutnosti předkládat eRecept v mobilním telefonu či vytištěný na papíře. Tato služba urychlí lékárníkovi výdej léků a pacientům odpadne starost s dohledáváním receptů v mobilním telefonu.

Otevírací doba lékárny: pondělí-pátek v čase 7.00 – 18.00 hod. O víkendech a svátcích je od 8.00 – 20.00 hod. v provozu lékárenská pohotovost.