3. 10. 2022

Až do konce prosince mohou zákazníci v nemocniční lékárně využít slevy na vybrané výrobky. Za zvýhodněnou cenu si zde mohou pořídit vitamíny na podporu imunity, přípravky na bolest v krku či speciální nosní sprej.

Kromě nákupu léků a doplňkového zboží z široké nabídky sortimentu lékárny, včetně kvalitních kosmetických produktů, si zde pacienti také mohou vyzvedávat své léky na občanský průkaz nebo pas bez nutnosti předkládat eRecept v mobilním telefonu či vytištěný na papíře. Tato služba urychluje lékárníkovi výdej léků a pacientům odpadá starost s dohledáváním receptů v mobilním telefonu.

Zákazníci mají také možnost zakoupit zde dárkové poukazy pro sebe či své blízké v hodnotě 500 Kč. Poukazy lze uplatnit přímo v lékárně, nemocniční optice i prodejně a půjčovně zdravotnických potřeb.

Otevírací doba lékárny: pondělí-pátek v čase 7.00 – 18.00 hod. O víkendech a svátcích je od 8.00 – 20.00 hod. v provozu lékárenská pohotovost.