10. 2. 2021

Už pět let je v lékárně Uherskohradišťské nemocnice k dispozici kasička s logem známého Nadačního fondu Kapka naděje. Do té mohou lidé libovolně přispět a jednou za rok nemocnice Kapce tyto příspěvky přepočítá a zašle na určené bankovní konto.

V průběhu loňského roku tady návštěvníci lékárny na projekty, které pomáhají dětským pacientům po celé republice, přispěli částkou 16 500 Kč. Za svůj příspěvek v jakékoli výši si navíc mohou lidé vyžádat maličkost s logem nadačního fondu. Tentokrát šlo o bezpečnostní reflexní pásky. Podle informací lékárníků ale návštěvníci ve valné většině jen přispěli a nic za svůj dobrý skutek nežádali. Prázdná kasička se teď opět vrátila do lékárny. Uherskohradišťská nemocnice bude totiž v dobročinném projektu pro Kapku naděje pokračovat i v letošním roce.