24. 8. 2021

Zaměstnanci Uherskohradišťské nemocnice obdrželi zážitkový dárek v podobě volných vstupenek na noční prohlídku hradu Buchlov. Lístky zdravotníkům věnovali zástupci spolku HB Collegium, kteří již 16 sezon připravují pro návštěvníky hradu tento netradiční a poutavý zážitek.

„V letošním roce jsme se rozhodli uspořádat prohlídky speciálně pro zdravotníky. Poslední rok pracují nad rámec svých možností a zasluhují si náš obdiv,“ uvedli zástupci spolku HB Collegium.

Pro účastníky prohlídky byl na nádvořích hradu připraven atraktivní zajímavý doprovodný program v podobě šermířského vystoupení Zlínské šermířské společnosti a ohňová show skupiny RochFire z Vysočiny.

„Moc děkujeme organizátorům, kteří tuto krásnou akci pro zdravotníky nejen Uherskohradišťské nemocnice uspořádali,“ dodal MUDr. Petr Sládek, předseda představenstva UHN.