7. 2. 2017

Prodejna a půjčovna zdravotnických potřeb UHN přichází s novinkou pro své zákazníky. Při zapůjčení jakékoliv zdravotnické pomůcky získá každý zákazník klientskou kartu se slevou 5% na celý sortiment prodejny i nemocniční lékárny.

Zákaznická karta s touto zvýšenou slevou (běžná je pouze 2%) bude aktivní po dobu zapůjčení pomůcky. "V současné době jsou nejpůjčovanější elektrické polohovací postele, máme jich celkem 40 a nakupujeme stále další, abychom vyhověli našim zákazníkům," uvádí vedoucí prodejny Mgr. Petra Dvořáková a dodává, že k postelím je možné zakoupit již se zmiňovanou slevou například savé a nepropustné podložky do postele, pleny, profesionální kosmetiku pro ošetřování pacienta na lůžku, antidekubitní podložky na různé části těla, pomůcky pro polohování pacienta a mnoho dalšího. Zákazníci mají velký zájem také o zapůjčení vozíků, vysokých chodítek a klozetových křesel.

Ze sortimentu prodejny jsou nejlákavějším zbožím kompresivní punčochy a podkolenky, rehabilitační pomůcky, ortézy a bandáže nebo široký sortiment obuvi. "Momentálně máme slevovou akci na kompresivní podkolenky s preventivním účinkem proti otokům a křečovým žilám," upozorňuje Petra Dvořáková. Prodejna nabízí také zboží onkologickým pacientům. K dispozici jsou například paruky, pokrývky hlavy, prsní epitézy a speciální prádlo. Vše je možné vyzkoušet v diskrétním prostředí.