20. 8. 2021

Uherskohradišťská nemocnice poskytuje klientům z Uherského Brodu a okolí možnost využít odběrové místo přímo v prostorách Městské nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, tzv. „nová poliklinika“ – vchod do budovy C.

Nabízíme zde rychlou a přesnou laboratorní diagnostiku celého spektra laboratoří (mikrobiologie, biochemie, hematologie, alergologie a imunologie). Provádíme odběry biologického materiálu (krev, moč, stolice) i vyšetření na protilátky na Covid-19. Jsou zde prováděny odběry na základě žádanky od praktického či odborného lékaře, služby odběrového místa mohou využít i samoplátci.

„Uherskohradišťská nemocnice provozováním odběrového místa v nemocnici s poliklinikou v Uherském Brodě vychází vstříc pacientům z okolí, kteří tak již nemusí kvůli odběrům jezdit do nemocnice v Uherském Hradišti. Tuto službu jistě ocení nejen místní senioři, ale i klienti ze spádových oblastí,“ uvedla Mgr. Veronika Růžičková, vedoucí odběrového místa.

Odběry jsou prováděny každý všední den v čase 7:00-11:30. Více informací na telefonních číslech: 572 629 104 nebo 724 473 124.