8. 12. 2023

S platností od pátku 8. prosince 2023 vyhlašuje Uherskohradišťská nemocnice omezení návštěv na všech lůžkových odděleních. Navštívit své hospitalizované příbuzné a známé bude možné za dodržení následujících podmínek: maximálně 2 osoby u pacienta, doba návštěvy 20 minut, použití respirátoru.

„Omezení návštěv vstupuje v platnost dnešním dnem až do odvolání. K rozhodnutí přistoupilo vedení nemocnice z důvodu navýšení počtu případů respiračních onemocnění v populaci,“ přiblížila aktuální situaci Mgr. Jitka Bílková, náměstkyně pro nelékařské zdravotnictví a kvalitu.

Uherskohradišťská nemocnice současně žádá všechny příchozí, aby zvážili svůj zdravotní stav a v případě podezření na virové a respirační onemocnění do nemocnice nepřicházeli. Děkujeme za ohleduplnost.