9. 4. 2015

Talkshow výživového poradce Petra Havlíčka a moderátora Petra Šišky přilákala do kina Hvězda v Uherském Hradiště na 350 návštěvníků. Akce se konala v rámci projektu Uherskohradišťské nemocnice Rok výživy.

Po úspěšném Roku seniora zahájila Uherskohradišťská nemocnice v roce 2015 projekt Rok výživy. Projekt podpořil také výživový poradce Petr Havlíček, který přijel spolu s moderátorem a hudebníkem Petrem Šiškou do Uherského Hradiště povídat o výživě a věcech s ní souvisejících. Akci pořádala spolu s nemocnicí také Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR. Petr Havlíček ve své talkshow přes hodinu a půl vtipně a poutavě vyprávěl nejen o výživě, úspěšně mu sekundoval i moderátor Petr Šiška. "Talkshow spolu neděláme poprvé, takže jsme sehraní," prozradil Petr Havlíček. "Petr Šiška ví, na co se má ptát, já odpovídám a nebo se z toho nějak úspěšně vykecám," dodal s úsměvem. V závěru akce došlo i na divácké dotazy, většina se samozřejmě opět "točila" kolem výživy. Existuje tedy nějaká univerzální rada, jak na výživu? Petr Havlíček má jasno: "Být v pohodě. Jediná rada, kterou mohu dát je ta, aby člověk začal vnímat sám sebe. Nic jiného na začátku udělat nemůže. Protože pokud bere hezké a štíhlé tělo jako prostředek k dosažení spokojenosti, tak po čase zjistí, že se strašně spletl."