15. 3. 2018

Vedení Uherskohradišťské nemocnice po roce opět uspořádalo přátelské setkání s podnikateli z regionu. Zúčastnění zástupci firem projevili velký zájem o dění v nemocnici a vyvážili tak nižší účast oproti minulým rokům.

Cílem setkání bylo zhodnotit uplynulý rok Uherskohradišťské nemocnice a představit akce, projekty a investice plánované v následujících letech. Ředitel nemocnice MUDr. Petr Sládek seznámil podnikatele se změnami ve vedení, ekonomickými výsledky, pokrokem ve stavbě nového interního pavilonu a mimo jiné zhodnotil projekt roku 2017 Rok srdce, kterého se někteří aktivně sponzorsky účastnili. Podnikatelé se seznámili také s Rokem dítěte, projektem Uherskohradišťské nemocnice pro rok 2018 a projevili zájem s nemocnicí nadále spolupracovat.