17. 5. 2017

Po roce se v Uherskohradišťské nemocnici konalo setkání vedení nemocnice s místními podnikateli. Pozvání přijalo na dvě desítky zástupců různých regionálních společností.

Cílem setkání bylo zhodnotit uplynulý rok v UHN, přiblížit již uskutečněné i připravované akce v roce 2017 a představit plánované projekty a investice v dalších letech. Podnikatelé se rovněž zajímali o výsledky projektu Rok mozku, kterého se někteří aktivně sponzorsky účastnili, nebo o nový projekt Rok srdce a aktivity s tímto projektem spojené. Závěrečná diskuze ukázala, že se firmy v regionu o dění v Uherskohradišťské nemocnici zajímají, a jejich zástupci projevili ochotu s nemocnicí spolupracovat i v nadcházejících letech.