12. 9. 2023

I v letošním roce pořádá Porodnicko gynekologické oddělení Uherskohradišťské nemocnice tradiční a oblíbenou akci v podobě Dne otevřených dveří, která se uskuteční v sobotu 23. září v čase 10-16 hodin v budově A.

„Prohlídky naší porodnice se u veřejnosti těší velkému zájmu, srdečně proto zveme nastávající maminky, tatínky a příznivce nemocnice, aby se k nám přišli třetí zářijovou sobotu podívat a zeptat se na všechno, co je zajímá. Zájemcům otevřeme dveře nejen na porodní sály a oddělení, ale také do nových krásných prostor pro předporodní kurzy,“ přibližuje program primářka porodnicko gynekologického oddělení MUDr. Soňa Pánková, Ph.D.

Komentované prohlídky budou probíhat na ambulancích, porodních sálech, novorozeneckém oddělení a na oddělení šestinedělí, kde jsou po porodu maminky se svými dětmi hospitalizovány. V rámci návštěvy gynekologického oddělení budou příchozí seznámení s portfoliem gynekologické operativy. Na jednotlivých stanovištích bude návštěvníkům k dispozici zdravotnický personál, připravený zodpovědět všechny dotazy a poskytnout bližší informace o chodu celého oddělení.

Porodnice v Uherskohradišťské nemocnici se i letos těší velkému zájmu rodiček. Během první poloviny roku se zde narodilo 629 dětí.

„K naší velké radosti si uherskohradišťskou porodnici vybírají nejen maminky z regionu, cíleně k nám jezdí také rodičky z celé Moravy i ze Slovenska. Velmi nám záleží na příjemném prostředí, lidském a profesionálním přístupu. Přijďte se přesvědčit, těšíme se na Vás,“ dodává primářka Pánková.