17. 4. 2024

Ve spolupráci hematologicko transfuzního oddělení a rádia Kiss proběhne v úterý 23. dubna v čase 7–11 hod. tradiční akce podporující bezplatné dárcovství krve a rozšíření základny mladých prvodárců. Zájemci o první odběr se tak mohou v uvedeném čase dostavit bez objednání přímo na transfuzní stanici do Uherskohradišťské nemocnice.

„Podpora charitativních akcí patří mezi neodmyslitelnou součást vysílání rádia KISS, s Uherskohradišťskou nemocnicí spolupracujeme na projektu dárcovství krve dlouhodobě a vždy se podaří několik desítek prvodárců k odběru nalákat, doufám, že ani letos tomu nebude jinak,“ říká Jiřina Dočkalová z rádia Kiss.

Na všechny příchozí se bude těšit personál oddělení i usměvavé Kisspatrolky, které obdarují zúčastněné malým dárkem.

Těšíme se Vás!