25. 9. 2020

Infekční ambulance pro „necovidové“ pacienty bude od 28. 9. 2020 fungovat pouze dva dny - ordinujeme v úterý a čtvrtek v době 7.00 - 15.30 hod. Vchod do této ambulance je umístěn za hlavní budovou, u nákladní rampy. Cesta je vyznačena ukazateli žluté barvy. Pacient, směřující do této ambulance, nesmí mít příznaky covid, nesmí být covid pozitivní.

Pacienti s příznaky covid a covid pozitivní přichází po cestě vyznačené červenými ukazateli, za zdravotnickými potřebami směrem doleva, jdou stejným vchodem, jako klienti odběrového místa, je nutno zazvonit na zvonek u dveří. Prosíme všechny pacienty i obvodní lékaře, aby se raději předem objednávali na čísle 572 529 654. Předcházíte tak zbytečným nedorozuměním a kumulaci v ambulancích.